PUSLAPIO PRIVATUMO TAISYKLĖS

IP adresai
Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami šios svetainės sutrikimus serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją.

Slapukai
Savo svetainėje naudojame slapukus (Cookies) Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir leidžia tobulinti svetainę, padaryti ją patogesnę Jums.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus savo naršyklėje.

Duomenų formos
Savo svetainėje pateikiamose formose Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, el. pašto adresą) Šie asmeniniai duomenys naudojami el. laiškams siųsti ir šios svetainės tinklaraščio prenumeratai gauti.

Duomenų apsauga
Šios svetainės lankytojų surinktus duomenis kruopščiai saugome nutolusiuose serveriuose. Šios svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

Nuorodos į kitas svetaines
Šioje svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad PRIVATISLAUGA.lt komanda NĖRA atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus.
Jei iš mūsų svetainės paspaudę nuorodą pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų puslapio privatumo politika.

Atsakymai į Jūsų klausimus
Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, galite susisiekti el. paštu.