SLAUGA NAMUOSE

Slauga namuose – tai naujas būdas kvalifikuotai padėti žmogui. Tobulėjant techologijoms, galime užtikrinti, kad žmogus greičiau sveiks būdamas savo namuose. Mūsų specialistai turi pakankamai klinikinės patirties tokiose srityse kaip neurologinė, traumatologinė, intensyviosios terapijos ir reanimacijos slauga.
Žinome, kad individualūs slaugytojų vizitai namuose, slaugos plano sudarymas, intensyvus plano laikymasis ir slaugymas gali padėti žmogui sveikti žymiai efektyviau.

 

KVALIFIKUOTA SLAUGYTOJŲ PAGALBA NAMUOSE

KONTINENCIJOS KONTROLĖ

Šlapinimosi ir tuštinimosi sutrikimai gali pabloginti žmogaus asmeninę higieną, savarankiškumą, bendravimą su kitais žmonėmis bei savivertę ir pasitikėjimą savimi.
Mes galime kvalifikuotai padėti dėl šlapimo kateterio įvedimo ir stomų priežiūros.

TRACHEOSTOMOS PRIEŽIŪRA

Kvėpuoti per tracheostomos vamzdelį – didelis iššukis. Mūsų specialistams tracheostomijos priežiūra namuose – didelės atsakomybės ir kvalifikacijos reikalaujanti užduotis. Mes esame pasiruošę Jums ar Jūsų artimam suteikti profesionalią tracheostomijos priežiūrą namuose.

LĖTINIŲ ŽAIZDŲ IR PRAGULŲ PRIEŽIŪRA

Lėtinės žaizdos, pragulos – dažna problema, su kuria susiduria daug žmonių. Galime Jums ar Jūsų artimajam kvalifikuotai prižiurėti ir slaugyti įvairias lėtines žaizdas, visų laipsnių pragulas.

ENTERINIS IR PARENTERINIS ŽMOGAUS MAITINIMAS

Kartais nutinka taip, kad žmogus negali pavalgyti natūraliu būdu. Norint užtikrinti visavertę mitybą į pagalbą pasitelkiamas enterinis (per maitinimo zondą, įvestą į skrandį) ir/ar parenterinis (kai maistingos medžiagos ląšinamos tiesiai į kraują) mitybos būdas. Mūsų specialistų patirtis leidžia užtikrinti žmogaus mitybą visais įmanomais būdais.

SUSISIEKITE SU MUMIS