MOBILUMAS IR KRITIMO PREVENCIJA 

Kada paskutinį kartą esate skaudžiai kritę?

Kritimai – labai rimta problema. Ją galima išspręsti pakeitus net ir kelias smulkmenas namuose. Pritaikydami Jūsų namų aplinką galime žymiai sumažinti kritimo galimybę ir pagerinti ar bent užtvirtinti esamą mobilumą.

Štai, keletas pavyzdžių, dėl ko galime padėti:

  • Bent vienas kritimas namuose ar šalia jų;
  • Staigus ar laipsniškas mobilumo sumažėjimas (pvz., po traumos);
  • Dusulys ir/arba nuovargis nuėjus kelis žingsnius.

Turime pakankamai profesinės praktikos ir įgūdžių, kad nustatytume ir rekomenduotume Jums panašių ir kitų mobilumo problemų sprendimo būdus.

Mūsų užduotis – pateikti lanksčius, praktinius sprendimus, kurie padės Jums išlaikyti laisvę judėti saugiai namuose ar šalia jų ir sumažinti iki minimumo kritimo galimybę. Mes kreipsime dėmesį į Jūsų:

Mobilumą namuose ir šalia jų

Jūsų ar Jūsų žmogaus, kuriam reikalinga ši pagalba Ištvermę

Namų aplinką

Ateities tikslus

KITOS ERGOTERAPIJOS PASLAUGOS

TECHNINĖS PAGALBOS PRIEMONIŲ PRITAIKYMAS

Žmogui, patyrus trumpalaikius arba ilgalaikius funkcinius apribojimus reikalinga užtikrinti, kad jis būtų kuo mažiau priklausomas nuo aplinkinių.

NAMŲ ALINKOS PRITAIKYMAS

Namai – pagrindinė kiekvieno žmogaus buvimo vieta. Deja, dažnai, įvykus traumai, kūno pokyčiams dėl amžiaus ar dėl kitų priežasčių pakitus mūsų funkcinei būklei ši tvirtovė tampa nebe tokia patogi kaip seniau.

UŽIMTUMAS IR JO ORGANIZAVIMAS

Kiekvieno iš mūsų gyvenimas yra paremtas veikla ir jos atlikimu. Kai užsiimame mėgstama veikla, mokomės naujų įgūdžių, laviname pamirštus gebėjimus jaučiamės produktyvūs.