ERGOTERAPIJA

Dėl tam tikrų ligų, amžinių pakitimų ar kitų priežasčių dažnai sutrinka asmens savarankiškumas – žmogui tampa sudėtinga atlikti paprastas veiklas, darbus ir reikia vis daugiau artimųjų pagalbos.
Mūsų užduotis padėti vėl tapti savarankišku namuose, darbe ar net organizuojant laisvalaikį.
Sudarysime ergoterapijos planą kiekvienam iš Jūsų individualiai, atsižvelgiant ne tik į funkcinę būklę, bet ir į Jūsų POREIKIUS.
Išsiaiškinę veiklos problemas parinksime efektyviausius jų sprendimo būdus ir taip kartu sieksime maksimalaus rezultato. 

 

MES PADEDAME JUMS BŪTI SAVARANKIŠKIEMS

NAMŲ APLINKOS PRITAIKYMAS

Namai – pagrindinė kiekvieno žmogaus buvimo vieta. Čia mes praleidžiame didžiąją dalį savo laiko. Tai mūsų tvirtovė, kurioje ilsimės. Deja, dažnai, įvykus traumai, kūno pokyčiams dėl amžiaus ar dėl kitų priežasčių pakitus mūsų funkcinei būklei ši tvirtovė tampa nebe tokia patogi kaip seniau.

TECHNINĖS PAGALBOS PRIEMONIŲ PRITAIKYMAS

Jums ar Jūsų artimam patyrus trumpalaikius arba ilgalaikius funkcinius apribojimus reikalinga užtikrinti, kad jis būtų kuo mažiau priklausomas nuo aplinkinių.
Naudodamiesi pritaikytomis techninės pagalbos priemonėmis, galėsite maksimaliai savarankiškai atlikti įprastus darbus namuose.

MOBILUMAS IR KRITIMO PREVENCIJA

Kritimai – labai rimta problema. Šią problemą galima išspręsti, pakeitus net ir kelias smulkmenas namuose. Tinkamai pritaikydami namų aplinką galime žymiai sumažinti kritimo galimybę ir pagerinti ar bent užtvirtinti ęsamą mobilumą.

UŽIMTUMAS IR JO ORGANIZAVIMAS

Kiekvieno asmens gyvenimas yra paremtas veikla, jos atlikimu. Kai užsiimame mėgstama veikla, mokomės naujų įgūdžuų, laviname pamirštus gebėjimus jaučiamės produktyvūs. Dažnai įvykus traumai, fizinės ar psichinės sveikatos pablogėjimui žmonės susikoncentruoja į problemą ir tarsi prisitaikydami prie jos meta viską, kuo iki šiol mėgo užsiimti, norėjo išmokti ar panašiai.

SUSISIEKITE SU MUMIS