DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Žinome, kad kyla daug klausimų dėl žmogaus priežiūros, slaugos ar globos. Čia rasite dažniausius klausimus, kurių sulaukiame iš savo klientų, kurie domisi mūsų paslaugomis. Jei čia nerasite atsakymo į savo rupimus klausimus, visada galite Mums parašyti ar pasiskambinti. Galime Jums padėti. 

Bendri klausimai

Kodėl turėčiau samdyti "Privati slauga", o ne ieškoti žmogaus iš skelbimų?

Egzistuoja daug priežasčių, kodėl samdyti mus yra geriau, negu samdyti tiesiog žmones. „Privati slauga“ suteikia aukščiausios klasės kvalifikuotą priežiūrą Jums ar Jusų artimajam:

  • Esame kvalifikuoti savo srities specialistai ir turime daug patirties slaugant, globojant ar reabilituojant žmones.
  • Mūsų komandos branduolys susideda iš įvairių specialistų, tad galime greitai prisitaikyti prie situacijos ir suteikti pagalbą ir nesvarbu ar tai būtų namų ruoša ar kvalifikuota visos paros slauga prie žmogaus namuose.
  • Dirbame oficialiai, o mūsų darbas yra licencijuojamas, tad laikomės griežtų medicinos normų, ir kitų galiojančių sveikatos priežiūros norminių aktų. Esame apdraudę savo veiklą.
Kaip pradėti?

Tai labai paparasta. Susisiekite su mumis šiandien telefonu arba el. paštu.  Mes susitarsime dėl pirmo, nemokamo vizito. Susipažinsime su esama žmogaus situacija, sudarysime planą ir susitarsime dėl apmokėjimo.  Prisitaikome greitai, tad Jums nereikia rūpintis dėl tinkamo lankymo. Kada Jums patogu, tada mes galime dirbti. 

Ar ilgai reikia pas jus eilėje?

Stengiamės laukimą sumažinti iki pačio mažiausio laiko ir pradėti slaugyti, reabilituoti ar globoti žmogų tuoj pat. Jeigu Jus norite daugiau laiko nuspręsti ar mūsų paslaugos yra tinkamos ir prieinamos Jums, mes galėsime palaukti.  

Apie paslaugas

Kokias paslaugas Jūs siūlote?

Teikiame slaugos, globos, reabilitacijos paslaugos namuose. Kiekvienas žmogus yra individualus ir paslaugos gali labai skirtis. Kokias paslaugas pasirinkti? Slauga ar globa? Esamę parašę, kaip ir kokių paslaugų gali žmogui reikėti.

Man reikia minimalios pagalbos namuose tvarkantis, ar galėtumėte padėti irgi?

Taip. Galime Jums padėti ir tvarkantis namuose. Pagalba namuose – viena iš mūsų paslaugų.

Ar ilgai reikia laukti pas jus eilėje?

Stengiamės laukimą sumažinti iki pačio mažiausio laiko ir pradėti slaugyti ar globoti žmogų tuoj pat. Jeigu Jus norite daugiau laiko, kad nuspręsti ar mūsų paslaugos yra tinkamos ir prieinamos Jums, mes galėsime palaukti.  

Ar Jūs dirbate tik darbo dienomis?

Ne. Mes dirbame nuolatos be išeiginių, įskaitant savaitgalius, šventines dienas. 

Gyvenu viena (-as), ir mane greitai operuos. Ar galėsite padėti, kai gryšiu?

Tikrai taip.  Kai gryšite namo po operacijos, Jums reikės tiek medicininės pagalbos, pvz., slaugos, (perišti žaizdą ir pan.) tiek ne medicininės pagalbos, pvz., pagalbos namuose, pagalbos kasdienėse veiklose (apsirengti, nusiprauti) Galėsime Jums padėti.

Kaina, vizito trukmė ir apmokėjimas už paslaugas.

Kiek kainuoja Jūsų paslaugos?

„Privati slauga“ teikia įvairias slaugos, globos ir reabilitacijo paslaugas namuose. Kekvieno žmogaus situacija yra labai individuali. Dėl šios priežasties kaina gali labai skirtis. Kekvienas atvėjis skirtingas, tad kainą aptariame bendro susitikimo metu. 
Iki kito mėnėsio 10 dienos, mes išsiunčiame į Jūsų el. paštą sąskaitą už mūsų suteiktas paslaugas. Jūs šią sąskaitą galite apmokėti internetu ar bet kurioje vietoje, kur priima mokesčius.

Ar aš galiu gauti slaugos paslaugas nemokamai?

Taip. Jūs galite gauti nemokamai mūsų paslaugas, jei Jums yra nustatyti specialūs poreikiai, o Jūsų šeimos gydytojas siuntime nurodo, kokių slaugos paslaugų Jums reikia (pvz., perišti žaizdas). Šios paslaugos yra ribotos ir gali būti teikiamos tik tam tikrą laiką per metus. Jums mokėti nereikės. Už šias paslaugas apmoka ligonių kasos.
Kol kas neteikiame paliatyvios pagalbos paslaugų.

Kokia minimali vizito trukmė?

Mūsų vizitų minimali trukmė yra 2val. neįskaitant kelionės trukmės, tačiau gali būti ir trumpesni, priklausomai nuo teikiamų paslaugų.

Klausimai apie personalą

Kaip įsitikinti, kad Jūsų personalas yra kvalifikuotas?

„Privati slauga“ komandoje dirba kvalifikuoti specialistai: slaugytojai, slaugytojų padejėjai, ergoterapeutai. Norint būti šiuo specialistu, reikia baigti arba mokslus arba intensyvius kursus, po kurių yra išlaikomas egzaminas ir išduodami diplomai, sertifikatai ir licencijos.

Kaip man žinoti, kokio specialisto ir pagalbos man reikia?

Supratame, kad kartais būna sunku nuspręsti kokios pagalbos reikia. Bendro susitikimo metu mes įvertinsime situaciją ir kartu nuspręsime, kokios pagalbos ir specialisto Jums reikės.

Neradote atsakymo? Klauskite mūsų

4 + 10 =